Potřebujete pomoc?

Náš tým funguje na Berounsku a Hořovicku jako podpora všech, kteří doma pečují o svého blízkého.
V našem Centru pomoci od roku 2019 poskytujeme bezplatné ODBORNÉ SOCIÁLNÍ PORADENSTVÍ. Zde také nabízíme TERÉNNÍ ODLEHČOVACÍ SLUŽBU, kdy náš mobilní tým dochází do domácností a na čas přebírá péči o Vaše blízké – těžce nemocné, i umírající.

V souladu se zákonem č. 108/2006 Sb. a vyhláškou č. 505/2006 Sb. se řídíme stanovenými cenami. U klientů závislých na pomoci druhé osoby, kteří potřebují péči v rozsahu převyšujícím 80 hodin měsíčně je maximální výše úhrady za poskytnutou péči 135 Kč na hodinu; u klientů, kteří potřebují péči v rozsahu nepřevyšujícím 80 hodin měsíčně je to 155 Kč na hodinu.

Působení v domácím prostředí klientů se neobejde bez aktivního využívání KOMPENZAČNÍCH POMŮCEK. Nabízíme k půjčení například vysoké polohovací postele a antidekubitní matrace. Sortiment nabídky k půjčení rozšiřujeme, zde je náš ceník kompenzačních pomůcek, které jsou k dispozici.

Obraťte se na sociální pracovnici na tel. 704 810 525, upřesníte si Váš požadavek, naši kapacitu a domluvíte se na osobní schůzce. Věříme, že s našimi službami budete spokojeni. Máte samozřejmě právo podat na jejich průběh, úroveň či kvalitu stížnost, a to ať už jste naším klientem či jen zájemcem o službu (či jiná osoba konající v jeho zájmu). Postup na podání stížnosti uvádíme zde.